Hakkımızda


FİRMAMIZ
1968 senesinde merhum Selahattin Kamburoğlu ve Özcihan Kurnaz tarafından kurulmuştur Doğu Karadeniz Ekspres zaman içerisinde bünyesine birçok esnafı barındırmış ve yörede markalaşarak, yolcularına kendilerine ait bir firma imajını sağlamıştır. Firmamız 1968'den beri aynı heyecan ve günün teknolojik koşullarını kullanarak kurumsallaşma yolunda hızlı adımlarla bölgesinde lider olarak siz değerli müşterilerine hizmet etmektedir.

VİZYONUMUZ
Yerel kaynaklarımızla ve gücümüzle harekete geçirdiğimiz, özlenen kalitede, güvenli ve avantajlı hizmet ataklarımızı, önce yerel sonrada ulusal boyutta da sürdürmek , çalışanları ve yolcuları ile birlikte sektörde kaliteyi arttırmaktır.

MİSYONUMUZ
Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda; karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak, Topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak, Bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak ve konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, rahat ve güvenli bir yolculuk yapmalarını sağlamak, kendimizi günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Bunu başarmanın yolu, yenilikçi ve yaratıcı önerileri cesaretlendirecek eğitimlerle çalışanlarımızın şirketimize olan bağlılıklarını arttırarak, takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmektir.
Ana Sayfa


Online İşlemler

İletişim Bilgileri

Adres
Telefon
Mail
: Belediye Otogarı Pazar/Rize TÜRKİYE
: (0464) 612 32 70
: bilgi@dogukaradenizekspres.com.tr